מונית גדולה לנתב"ג

מוניות גדולות לנתבג מכל מקום בארץ

מונית גדולה לנתב"ג זה טראפיק קצת הסטוריה על נתב"ג

נמל התעופה בן-גוריון שוכן בשטח מישורי בשפלה בגובה של 30 עד 41 מטרים מעל פני הים. הוא נמצא בשוליו של גוש דן בסמיכות לדרך לירושלים (כביש 1). כ־20 ק"מ דרומית־מזרחית לתל אביב וכ־13 ק"מ מחופי הים התיכון. צורתו של הנמל כשל משולש, ושטחו מנוקז על ידי נחל איילון, הזורם בתעלה מלאכותית מדרום לשדה, נחל בית עריף החוצה שניים ממסלולי הטיסה, ויובלו נחל יהוד, העובר מצפון לשטח השדה, בינו לבין העיר יהוד. מספר יישובים שוכנים בקרבת גבולותיו של הנמל, ועם אלה נמנים זיתן ויגל מדרום, צפריה וחמד ממערב, אור יהודה ויהוד־מונוסון מצפון ובני עטרותטירת יהודהבית עריף וכפר טרומן ממזרח. סמוך ממזרח לנמל שוכן גם פארק העסקים ותעשיית ההיי־טק איירפורט סיטי, שבו מספר חברות וארגונים הקשורים לנמל, ובהם רשות התעופה האזרחיתDHL, חברת ק.א.ל. ודיוטי פרי ג'יימס ריצ'רדסון.

מונית גדולה 24/7 זה טראפיק הסעות

שטח הנמל מוגדר כשטח גלילי, אך במשך השנים עלו מספר ניסיונות לבחון את מעמדו של שטח הנמל. כך בדצמבר 2000 הקים שר הפנים חיים רמון, ועדה בראשותו של האדריכל יוסי פרחי לבחינת הגבולות של לוד ורמלה (שבחנו איחוד), וסיפוח נתב"ג ללוד־רמלה כשתחילה הוועדה אף נועדה לדון בצירוף איירפורט סיטי לרשות המאוחדת בטרם הופקע השטח מסמכות הדיון בוועדה, אך הוועדה כשלה בגיבוש מסקנות. באוגוסט 2002 הקים מנכ"ל משרד הפנים ועדה נוספת לבחינת סוגיית השטח עליו עומד נתב"ג ואזור התעשייה איירפורט סיטי ואפשרות לחלוקת ההכנסות בין הרשויות הסמוכות תחת הפרופסור אריה שחר. אם כי רשות שדות התעופה התנגדה לסיפוח ואף בג"ץ לא הכריע בסוגיה לאחר שהוגשה לו עתירה.

מוניות גדולות לנתבג בזמן שלך

בשנת 2008 העלה חבר הכנסת יורם מרציאנו הצעת חוק לספח אותו לעיר לוד, שתאוחד, אגב כך, עם המועצה המקומית שוהם. מטרת ההצעה היא לאפשר לעירייה החדשה ליהנות מפירות מסי הארנונה העירוניים ולשקם את העיר לוד, אולם ועד עובדי רשות שדות התעופה הביע את התנגדותו להצעה[1]. בנובמבר 2016 פנו חמש הרשויות הסמוכות לנתב"ג (יהוד־מונסון, אור יהודה, עמק לוד, חבל מודיעין והעיר לוד) לשר הפנים אריה דרעי בדרישה לחלק את הכנסות הארנונה מנתב"ג בין הרשויות שסובלות מהמגבלות שמטיל נתב"ג כגון רעש, גובה בנייה ועוד בלי לחלוק מהכנסות. בעקבות כך החליט השר אריה דרעי להקים ועדה תחת מנכ"ל משרד הפנים לשעבר גבי מימון שתבחן את הגבולות הגאוגרפיים של נתב"ג ואת סוגיית חלוקת הכנסות הארנונה בין נתב"ג ליישובים הסמוכים (לוד, עמק לוד, יהוד־מונסון, שוהם, אור יהודה וחבל מודיעין). על פי ההחלטה שהתקבלה בתחילת 2018 ואושרה בוועדת הכספים במרץ 2018, הוחלט שהשטחים של נתב"ג יישארו בהגדרה "שטח גלילי" ולא ישוייכו לרשויות הסמוכות ולכן לא ישולמו גם כספי ארנונה מנתב"ג לרשויות סביבו, אך חלק מהתקציבים המועברים למשרדי הפנים על רווחי הפעילות יחולקו על ידי משרד האוצר בין הרשויות כמענקים, 150 מיליון שקלים מדי שנה לשנים 2018 ו-2019 ו-100 מיליון שקלים מ-2020.

מוניות גדולות לנתב"ג – יתרונות 

כשטסים לחו"ל הדרך הטובה והנעימה ביותר להגיע לשדה התעופה היא באמצעות מוניות גדולות לנתב"ג של חברת טראפיק.
להימנע מהנסיעה לנתבג, מהחיפוש אחר מקום חנייה וזאת מבלי שהתחלנו לדבר על מחירי החניות היקרים למדי.

מחפשים דרך להקל את התהליך המסורבל? לחסוך בהוצאות הכרוכות? לנסוע באווירה נעימה ומרווחת?
מוניות גדולות לנתב"ג של חברת טראפיק הן הפתרון האידאלי עבורך !

עלות מונית גדולה לנתב"ג

אחד המרכיבים העיקריים באשר לאופן ההגעה לנתב"ג הוא נושא המחיר.
מחיר מונית גדולה לנתב"ג עבור קבוצת של כ-6 אנשים ומעלה יימצא  זול יותר לרוב בהשוואה להגעה ברכב פרטי.
כאשר מדובר בחופשה ארוכה לחו"ל בת כשבוע ימים ומעלה, קחו בחשבון כי מתווסף נושא התשלום עבור חנייה אשר נחשב לעסק יקר למדי. כמו כן כאשר משקללים את כמות האנשים הנכנסים ב- מונית גדולה לנתב"ג ביחס למחיר המשולם – אין ספק כי מדובר ביחסי עלות תועלת מהטובים ביותר !

נסיעה נוחה ומרווחת 

טסים משפחה גדולה ? קבוצת חברים? אתם בוודאי מכירים היטב את תחושת הצפיפות בתוך רכב עמוס במזוודות ובציוד.
כמובן שאם מדובר על נסיעה עם תינוקות יש לקחת בחשבון גם את העגלות והאביזרים הנוספים שתופסים מקום נוסף.
אם כך מדוע לנסוע בתחושה צפופה וחנוקה כשאפשר להנות מנסיעה נוחה, נעימה ומרווחת בעבור כולם?
מוניות גדולות לנתב"ג של חברת טראפיק הינם רכבים חדישים המאובזרים במיניבאר מפנק, מערכת מולטימדיה מתקדמת, מושבי נוחות וגימור ברמת פרימיום.
כך שבסיכומו של דבר אתם נהנים מנסיעה נוחה ומפנקת ולא צריכים להצטופף עוד יחד עם המזוודות והציוד.

מוניות גדולות לנתב"ג

מונית גדולה לנתב"ג ישירות מביתך

חברת טראפיק מעניקה לכם את האפשרות להנות משירות VIP הכולל איסוף והורדה ישירות מפתח ביתכם.
הדבר מעניק לכם חיסכון בזמן הגעה לנקודת איסוף, ללא כל טרטור בהליכה עם התיקים והמזוודות.
מוניות גדולות לנתב"ג יעניקו לכם את הזמן הנוסף למנוחה בבית טרם הטיסה או לחילופין הגעה מוקדמת יותר על מנת להנות מהדיוטי פרי – בכל זאת לא כל יום עוברים בדיוטי.


מונית גדולה לנתב"ג בזמן שלך

שירות מונית גדולה לנתב"ג של חברת טראפיק פעיל  24/7.
בין אם טיסתכם היא בשעות הבוקר, הצהריים או הלילה אנו נדאג להעניק לכם את השירות הטוב ביותר על מנת שתגיעו למועד הטיסה
בזמן המיועד, בלי לחצים מיותרים ובנוחות המקסימלית. נסיעה רגועה ובטוחה בה תוכלו להנות מזמן מנוחה נוסף במקום לנהוג בעייפות לשדה התעופה.
מוניות גדולות לנתב"ג

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

חייגו 050-400-0006 ושריינו עוד היום מוניות גדולות לנתבג למועד הרצוי עבורכם.

נסיעה בטוחה ורגועה בנוחות המרבית ובמחירים הטובים ביותר !

להמשך קריאה בנושא:
הסעות לנתב"ג
הסעות לשדה תעופה
הסעות מאורגנות

[/ vc_column_text] [/ vc_rowol] [/ vc_row]

[/ vc_column] [/ vc_row]

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

לשיחה עם נציג בוואטסאפ
להתחלת שיחה
חייגו כעת