הסעות עובדים

אתם מנהלים מפעל? חברה גדולה? או עסק שיש בו לא מעט עובדים? אם כך, ברור מדוע מידי פעם אתם עוצרים וחושבים על השאלה: איך העובדים מגיעים בכל בוקר למשרד או למפעל? והאם יש משהו שתוכלו לעשות כדי לייעל את הגעת העובדים בבוקר? עיינו במאמר שלפניכם וקבלו הצעה מפתיע שתשנה את פני העסק שלכם.

למה כדאי להזמין הסעות עובדים?

זה לא משנה באיזה תחום אתם עוסקים, מה המשימה של כל אחד מהעובדים שלכם או ממתי העסק שלכם קיים. זה אפילו לא חשוב איך כל העובדים הגיעו עד היום למשרד או למפעל, כי מה שבטוח זה שאם אתם רוצים להתקדם ולייעל את הדברים, עכשיו זה הזמן הנכון לחשוב על הסעות עובדים. יש לא מעט מפעלים שנמצאים במקומות נידחים בארץ שאליהם יש שירותי הסעות לעובדים מזה שנים רבות.

עם זאת, האם זה אומר שאם המפעל שלכם נמצא במרכז הארץ העובדים שלכם לא ייהנו משירותי הסעות? התשובה היא שהם מאוד ישמחו אם תדאגו להם בנושא הזה. במקום לחשוב איך להגיע לעבודה ובמקום לקחת את הרכב הפרטי, כל אחד מהעובדים יוכל להגיע לנקודת האיסוף ופשוט לעלות על האוטובוס שייקח אותו בשלווה ובבטחה לעבודה. בנוסף לכך, מבחינתכם, בעלי העסק, זה יכול להיות רעיון פשוט גאוני, כי זה אומר שכל העובדים יגיעו בדיוק באותו זמן לעבודה! לא יהיו יותר תירוצים או איחורים, מה שאומר שגם תפוקת העבודה תהיה יעילה ומוצלחת יותר.

מזהמים פחות ומצמצמים את הפקקים

אתם מחפשים עוד כמה סיבות טובות שבגללן הזמנת שירותי הסעות לעובדים זה משהו שכדאי לקחת בחשבון? אם כך, כדאי שתדעו: בצורה כזאת אתם מסייעים לצמצום הפקקים! כאשר כל עובד צריך לקחת את הרכב הפרטי שלו כדי להגיע לעבודה, זה ברור מדוע נוצרים עוד ועוד פקקים בכל רחבי הארץ.

לעומת זאת, אם ארבעים עובדים עולים על אוטובוס, זה אומר שיהיה רק כלי תחבורה אחד שייקח את כולם, וזה אומר שיהיו הרבה פחות מכוניות מיותרות על הכביש. באותו נושא אי אפשר שלא להזכיר גם את התרומה לסביבה, כי ככל שיהיו פחות מכוניות על הכביש כך נקטין את הזיהום. משמעות הדברים היא שאם גם אתם תעמידו לרשות העובדים שלכם הסעות בכל יום לעבודה ובחזרה, תתרמו גם לחברה ולסביבה שבה אנחנו חיים.

נסיעה בטוחה – זה כל העניין

לבסוף, עוד סיבה נהדרת שבגללה כדאי להזמין מחברה מקצועית שירותי הסעות לעובדים, זו העובדה שכך הנסיעה בטוחה. אם תחשבו על זה אתם תראו שהרבה פעמים העובדים שלכם מגיעים למשרד עייפים וצריכים לנהוג חזרה הביתה אחרי שעות ארוכות של לחץ ועבודה אינטנסיבית במשרד. אלה לא תנאים נוחים מאוד לנהיגה ולכן זה לא מפתיע שכבישי הארץ שלנו סובלים מתאונות רבות. לעומת זאת, אם יגיע לקחת את העובדים שלכם נהג רענן בכל בוקר לעבודה ויחזיר אותם נהג אחר בסוף כל יום עבודה, הנסיעה תהיה הכי בטוחה שאפשר.

מגיע לעובדים שלכם לדעת שהם יכולים לישון בדרך, לשמוע מוזיקה או לחזק את הקשרים עם הקולגות שלהם, אז למה אתם מחכים? הסעות לעובדים זה פתרון נהדר ואתם תראו שהדבר היחיד שלא יהיה לכם ברור, זה למה דחיתם את זה כל כך הרבה זמן.

הסעות בראשון לציון ראש"לצ

החברה הנכונה להזמנת שירותי הסעות לעובדים בכל הארץ

מחפשים חברה טובה להסעות לעובדים? יצא לכם לדבר עם מנהלי עסקים אחרים, ניסיתם לקבל מהם המלצות אך לא הרגשתם שהגעתם למקום הנכון? כדאי שתדעו: חברת טראפיק זו הבחירה הכי טובה שיש. החברה מגיעה עם ניסיון רב שנים, עם צי שלם של כלי תחבורה שונים ועם נהגים מאוד מקצועיים. לכן זה לא משנה אם אתם צריכים בסך הכול מונית גדולה שתיקח מספר עובדים מצומצם או שאתם רוצים אוטובוס שלם שיסיע את העובדים שלכם למשרד. מה שבטוח זה שמחברת טראפיק תקבלו הצעת מחיר שקשה יהיה לעמוד בה.

החברה מציעה שירותי הסעות 24/7, כך שאפילו אם דרושים לכם שירותי הסעות בשעות חריגות, זה אפשרי. לפרטים והזמנות התקשרו למספר: 6804* או השאירו פרטים באתר האינטרנט ותוכלו להצטרף גם אתם אל חוג הלקוחות המרוצים של חברת טראפיק המובילה.

חברת הסעות לנתב"ג לאירועים לעובדים מיניבוס אוטובוס ילדים מאורגנות
טארפיק חברת הסעות
רוצה לקבל הצעה להסעה מחברת טראפיק?

השאר/י שם וטלפון ונחזור אליך עם הצעת מחיר מותאמת עבורך

דילוג לתוכן