מונית גדולה באשדוד

מי לא מכיר את הרגע הזה שרוצים לצאת כל המשפחה או עם החברים לבילוי או טיול. ברור שהמחשבה הראשונה שעולה לכולנו לראש היא מי מוציא רכב/ מי הנהג התורן? אבל מה אם אפשר אחרת? למה לא להזמין פשוט מונית ולנסוע בנוחות וללא דאגות?

 

כשאנחנו קצת יותר מ-5 מונית גדולה באשדוד זה הפתרון

אין דבר מבאס יותר מלהתארגן ליציאה בשישי בערב, אחרי שבוע ארוך ומפרך ולגלות שהשבוע זה בדיוק התור שלך להיות נהג תורן. עוד יותר מבאס לגלות שצריך להוציא שני רכבים כי במקרה אתם 6 או 7 אנשים.

ובואו נודה באמת, כלל שיש יותר נהגים תורנים כך הסיכוי שאחד מהם ימעד וישתה, עולה. הפתרון הטוב והיעיל ביותר, הוא פשוט להזמין מונית גדולה בדרום.

 

היתרונות במונית גדולה באשדוד

כולנו גדלנו על האמירה והמחשבה שלהזמין מונית זו חוויה יקרה, ולעיתים יקרה מאוד. התעריף של הנסיעה עולה בלילות ושבתות וכמובן שיש גם תוספת תשלום על מספר עצירות. אבל אם נבחר לקחת מונית גדולה באשדוד ונמלא אותה ב-8-10 אנשים, התשלום לכל אחד מאותם אנשים יצא זול משמעותית. ולכן כלכלית ייתכן ומדובר אפילו בהוזלה בעלות היציאה.

מעבר לכך, כמובן שיש את הפן החברתי, כאשר כולם יכולים לצאת ולבלות בשקט ושלווה בידיעה שאין צורך לדאוג לנהג תורן או לאיך נסתדר בחזור.

באותו ההקשר קיים גם היבט הבטיחותי, תאונות רבות מדי מתרחשות בשעות הערב, בסיומן של יציאות של צעירים רבים שחלקם חוזר בחרו לנהוג לאחר ששתו (כן כן, גם אם אתה מרגיש בסדר, אתה עדין פחות מפוקס).

 

טיול ברחבי העיר

בימי אלו, בהם לא ניתן לטוס לחו"ל וכנראה שלקחתם את הילדים כמעט לכל אטרקציה קיימת (ופתוחה). הגיע הזמן לחפש אפשרויות מקוריות וחדשות.

אפשרות אחת כזו היא לבצע סיור (מודרך או שלא), ברחבי העיר אשדוד. סיור מהסוג חייב לכלול את אזור המרינה, פארק נחל לכיש, הדיונות הגדולות וכל אתר ואזור אחר שעשוי לעניין אתכם ואת ילדיכם. בעייני חייבים גם להוסיף על הדרך סיור קולינרי קטן.

כעת עולה השאלה, איך נוציא את האופרציה הזו לפועל. אז בדיוק בשביל זה ניתן להשכיר מוניות גדולות. כך ניתן לנסוע באותו הרכב, כל המשפחה (גם הדודים אם רוצים), לקבל הדרכה גם בזמן הנסיעה, לקיים פעילויות שונות אשר יעניינו את הילדים והמבוגרים כאחד.

השכרה של מונית גדולה באשדוד מורידה את הצורך בחיפוש חנייה ו"בזבוז הזמן" על מטלה זו. נהג המונית יוריד אתכם בכל פעם האתר בו תבחרו ויגיע לאסוף אתכם בשעה שתקבעו.

 

בטיחות

כמו שכבר אמרנו וכמו שלדעתי לא מובהר מספיק, חלק מהבעיה העיקרית הקשורה בתאונות הדרכים, כוללת את הנהגים השיכורים. ובעייני הבעיה העיקרית אינה דווקא הנהגים שמגיעים למצב של שיכרות מלאה (מהסוג שלא מסוגלים לנהוג כלל), אלא כל אותם אנשים אשר שותים קצת יותר מהמותר בחוק. אף ייתכן שהם יצליחו לעבור את בדיקת הינשוף, אך הריכוז שלהם ויכולת הנהיגה שלהם נפגעת משמעותית מבלי שהם ישימו לב. בחירה במונית גדולה במקום רכב פרטי, מאפשרת לכולם לחזור הביתה בשלום.

מונית גדולה באשדוד

להמשך קריאה בנושא:

מונית גדולה בראשון לציון
מונית לנתב"ג
מונית גדולה לשדה התעופה
מונית גדולה בפתח תקווה
מונית גדולה בתל אביב
– הסעות
– הסעות לנתב"ג

חברת הסעות לנתב"ג לאירועים לעובדים מיניבוס אוטובוס ילדים מאורגנות
טארפיק חברת הסעות
רוצה לקבל הצעה להסעה מחברת טראפיק?

השאר/י שם וטלפון ונחזור אליך עם הצעת מחיר מותאמת עבורך

דילוג לתוכן