מונית גדולה לנתבג

מונית גדולה לנתבג מכל מקום בארץ

כשטסים לחו"ל הדרך הטובה והנעימה ביותר להגיע לשדה התעופה היא באמצעות מונית גדולה לנתב"ג של חברת טראפיק, להימנע מהנסיעה לנתב"ג, מהחיפוש אחר מקום חנייה וזאת מבלי שהתחלנו לדבר על מחירי החניות היקרים למדי.

מחפשים דרך להקל את התהליך המסורבל? לחסוך בהוצאות הכרוכות? לנסוע באווירה נעימה ומרווחת? מוניות גדולות לנתב"ג של חברת טראפיק הן הפתרון האידאלי עבורך !

הסעות לנתב"ג

מוניות גדולות לנתבג – יתרונות

 

עלות מונית גדולה לנתב"ג

אחד המרכיבים העיקריים באשר לאופן ההגעה לנתב"ג הוא נושא המחיר.
מחיר מונית גדולה לנתב"ג עבור קבוצת של כ-6 אנשים ומעלה יימצא  זול יותר לרוב בהשוואה להגעה ברכב פרטי.

כאשר מדובר בחופשה ארוכה לחו"ל בת כשבוע ימים ומעלה, קחו בחשבון כי מתווסף נושא התשלום עבור חנייה אשר נחשב לעסק יקר למדי. כמו כן כאשר משקללים את כמות האנשים הנכנסים במונית גדולה לנתב"ג ביחס למחיר המשולם – אין ספק כי מדובר ביחסי עלות תועלת מהטובים ביותר!

הסעות לכותל מנתב"ג גם למעל ל – 6 אנשים זה רק בטרפיק הסעות ומוניות גדולות.

 

נסיעה נוחה ומרווחת 

טסים משפחה גדולה ? קבוצת חברים? אתם בוודאי מכירים היטב את תחושת הצפיפות בתוך רכב עמוס במזוודות ובציוד. כמובן שאם מדובר על נסיעה עם תינוקות יש לקחת בחשבון גם את העגלות והאביזרים הנוספים שתופסים מקום נוסף. אם כך מדוע לנסוע בתחושה צפופה וחנוקה כשאפשר להנות מנסיעה נוחה, נעימה ומרווחת בעבור כולם?
מוניות גדולות לנתב"ג של חברת טראפיק הינם רכבים חדישים המאובזרים במיניבאר מפנק, מערכת מולטימדיה מתקדמת, מושבי נוחות וגימור ברמת פרימיום. כך שבסיכומו של דבר אתם נהנים מנסיעה נוחה ומפנקת ולא צריכים להצטופף עוד יחד עם המזוודות והציוד.

מוניות גדולות לנתב"ג

מונית גדולה לנתבג ישירות מביתך

חברת טראפיק מעניקה לכם את האפשרות ליהנות משירות VIP הכולל איסוף והורדה ישירות מפתח ביתכם. הדבר מעניק לכם חיסכון בזמן הגעה לנקודת איסוף, ללא כל טרטור בהליכה עם התיקים והמזוודות. מוניות גדולות לנתב"ג יעניקו לכם את הזמן הנוסף למנוחה בבית טרם הטיסה או לחלופין הגעה מוקדמת יותר על מנת ליהנות מהדיוטי פרי – בכל זאת לא כל יום עוברים בדיוטי.

 

מונית גדולה לנתבג בזמן שלך

שירות מונית גדולה לנתבג של חברת טראפיק פעיל  24/7. בין אם טיסתכם היא בשעות הבוקר, הצהריים או הלילה אנו נדאג להעניק לכם את השירות הטוב ביותר על מנת שתגיעו למועד הטיסה
בזמן המיועד, בלי לחצים מיותרים ובנוחות המקסימלית. נסיעה רגועה ובטוחה בה תוכלו ליהנות מזמן מנוחה נוסף במקום לנהוג בעייפות לשדה התעופה.
מוניות גדולות לנתב"ג

מונית גדולה לנתבג זה טראפיק

חייגו 6804* ושריינו עוד היום מונית גדולה לנתב"ג למועד הרצוי עבורכם. נסיעה בטוחה ורגועה בנוחות המרבית ובמחירים הטובים ביותר !

להמשך קריאה בנושא:

חברת הסעות לנתב"ג לאירועים לעובדים מיניבוס אוטובוס ילדים מאורגנות
טארפיק חברת הסעות
רוצה לקבל הצעה להסעה מחברת טראפיק?

השאר/י שם וטלפון ונחזור אליך עם הצעת מחיר מותאמת עבורך

דילוג לתוכן