הסעות לאירועים באור יהודה

החלטתם לעשות בר מצווה באור יהודה ואתם צריכים לנייד את החברים של הבן מהכיתה? שריינו מראש את חברת ההסעות והזמינו הסעה בטוחה לאירוע. המאמר יעסוק בחשיבות הרבה שיש להסעות באירועים ולבר מצווה בפרט.

 

תכנון אירוע בר מצווה באור יהודה

תאריך בר המצווה מתקרב. הזמנתם אולם באור יהודה עם שירותי קייטרינג, אטרקציות וההתרגשות בעיצומה. כל מה שנותר לכם הוא להזמין הסעה עבור ילדי הכיתה. באירועי בר מצווה רבים הכוללים את המשפחה מזמינים גם את החברים מבית הספר. לאור העובדה שאין לילדים רישיון נהיגה והם מתקשים להגיע לאולם, מקובל להזמין עבורם הסעה. גם אם אתם חוגגים במועדון רק לילדי הכיתה, עדיין צריך לנייד אותם לאירוע.

 

הסעות לאירועים – אל תגידו שההורים יסיעו

כשהבן שלכם ישאל איך יגיעו החברים שלו לבר המצווה, אל תגידו: שיסתדרו בתחבורה ציבורית או שההורים שלהם ידאגו להם. אין צורך להקשות על ההורים שגם יאלצו להחזיר את ילדיהם בשעה מאוחרת מהאירוע. זה יכול למנוע את הגעת החברים לאירוע. גם תחבורה ציבורית לא באה בחשבון בשעה מאוחרת בלילה. אתם רוצים שהבן שלכם ייהנה באירוע עם חבריו, אז תעשו את הטוב עבורו והזמינו לחבריו הסעה.

 

למה זה משתלם לכם?

הסעות לאירועים כמו לבר מצווה תחסוך לכם נסיעה הלוך ושוב בנגלות עם מכוניות פרטיות. תוכלו לחסוך בהוצאות הדלק ובקילומטראז'. חוץ מזה ייתכן והביטוח שלכם לא יכסה אותם במקרה של תאונה חלילה. ההסעה היא פתרון נוח ואלמנטרי. ההורים של הילדים סומכים עליכם שתבחרו בשירותי ההסעה הטובים ביותר עבור ילדיהם. כך הם יוכלו ללכת לישון ולא לחכות מודאגים עד שילדיהם יחזרו הביתה. הילדים יגיעו ויחזרו מהאירוע בבטחה וכולם יהיו מרוצים. הבן שלכם יוכל לבלות עם חבריו ואין מושלם יותר מלשמח אותו.

 

מה חשוב לבדוק בהסעה לבר מצווה?

כדי להסיע ילדים חייבים רישיון מיוחד בו כתוב את הכמות המותרת וסוג הרכב. לנהג חייב להיות רישיון כזה. אל תיקחו נהג שאינו מורשה או מוסמך להסיע ילדים. בדקו שהנהג עובד בחברה רשומה שעברה את מבחני משרד התחבורה ואת הניסיון שלהם בהסעות לאירועים. בנוסף, בדקו שהרכב אותו הזמנתם מרווח דיו וחגורות הבטיחות שמישות. הרכב חייב להיות מתוחזק, ממוזג, עם מושבים נוחים ונהג מיומן. חשוב מאוד להצמיד מלווה אחראי כדי שהילדים יתנהגו בהתאם בהסעה ולא יפריעו לנהג להתרכז בנהיגה.

 

גם לאורחים האחרים מגיע

אם יש לכם אורחים מאותו אזור בה נקודת האיסוף של ההסעה לאירוע, הציעו להם להצטרף להסעה. כך תהרגו שתי ציפורים במכה אחת. מצד אחד, הם יתרגשו מהיחס החם וההתחשבות ומצד שני יהיו לכם מלווים מבוגרים בהסעה. בנוסף, הם לא יאלצו לנהוג בשעות מאוחרות או לחפש חנייה. הם יגיעו לאירוע רעננים והשמחה של הילדים תשפיע עליהם. הם יוכלו לשתות אלכוהול באירוע ולא לדאוג לנהג תורן וכמובן יחסכו בעלויות הדלק.

 

לאיזו שעה יש להזמין את ההסעה?

אירועי בר מצווה מתחילים לפי שעון חורף בשבע ובקיץ בשבע וחצי. אם אתם רוצים שהאורחים והחברים של הבן יגיעו בזמן, מומלץ להזמין את ההסעה כחצי שעה לפני הזמן שלוקח לה להגיע לאירוע, בהתאם למקום האיסוף. כלומר, אם החברים מגיעים גם הם מאור יהודה ונקודת האיסוף בבית הספר, קחו בחשבון חצי שעה נוספת כיוון שייתכן עומס תנועה או שהנהג יאלץ לחכות חמש דקות למאחרים. רצוי שתהיה רק נקודת איסוף אחת כדי לא להתמהמה בדרכים. שם גם ההסעה תוריד את החברים והם יוכלו ללכת ברגל הביתה או לבקש שיאספו אותם.

הסעות לאירועים באור יהודה

חברת הסעות לנתב"ג לאירועים לעובדים מיניבוס אוטובוס ילדים מאורגנות
טארפיק חברת הסעות
רוצה לקבל הצעה להסעה מחברת טראפיק?

השאר/י שם וטלפון ונחזור אליך עם הצעת מחיר מותאמת עבורך

דילוג לתוכן