הסעות לאירועים בפתח תקווה

אם יש לכם אירוע בפתח תקווה או שאתם מתכננים אירוע בעיר ורוצים לסייע לקרובי המשפחה שגרים רחוק, תוכלו לדאוג להם להסעה באופן בטוח. המאמר יפרט את היתרונות של הסעות לאירועים בפתח תקווה ובכלל.

 

יש לכם אירוע בפתח תקווה?

אם אתם משפחה גדולה או שאין לכם רישיון נהיגה ואתם מאוד רוצים להגיע לאירוע של המשפחה, זה הזמן לשריין את התאריך ולהזמין הסעה לאירוע. משפחות ברוכות ילדים וקבוצות נוספות מתארגנות ביחד ומממנות הסעות לאירועים מסיבות שונות. זהו פתרון מושלם הטומן בחובו יתרונות רבים.

 

היתרונות בהסעה מאורגנת

הזמנת הסעות לאירועים יכולות לפתור בעיות רבות: אין צורך להתעייף מנהיגה ארוכה או להוציא הרבה כסף על מונית רגילה. תוכלו להגיע בזמן לאירוע מבלי להיות תלויים בתחבורה ציבורית. תוכלו ליהנות בראש שקט מהאירוע ולשתות אלכוהול מבלי לדאוג לנהג תורן. לא תהיו בלחץ ותוכלו לבלות עד מאוחר וכמובן תחסכו את הטרדה במציאת מקום חנייה.

 

יחד כל הדרך

הנסיעה המשותפת של קבוצת חברים או משפחה מורחבת תנעים לכם את הנסיעה. תגיעו לאירוע במצב רוח טוב ולא תצטרכו להתמודד עם קשיי התנועה. ההגעה ביחד לאירוע עדיפה כיוון שכולכם תגיעו באותו הזמן ולא תצטרכו לתפוס שולחנות לאחרים.

 

לדודה קשה להגיע לאירוע?

אם השקעתם את מיטב כספכם באירוע חד פעמי ונשמעים קולות מרחוק: "זו דרך ארוכה", "אני לא נוהג בנסיעות ארוכות", "איך אגיע לאירוע?" ולדודות קשה להגיע עד פתח תקווה – הסעה היא הפתרון האידאלי. הזמינו הסעה למשפחה או לחברים המתגוררים רחוק כדי שישתתפו באירוע שלכם. ההשקעה משתלמת ומעבר לכך הם יראו שאכפת לכם ושהם אורחים רצויים.

 

כיצד תיערכו לארגון הסעה לאורחים?

החלטתם להזמין הסעה לאורחים הגרים רחוק, כעת צריך להיערך בהתאם. בראש ובראשונה עשו רשימה של כל מי שזקוק להסעה ומתגורר באותו אזור. הזמינו מראש את ההסעה בהתאם למספר האנשים ובקשו מהאורחים לאשר הגעה. הזמינו רכב גדול או קטן שבו יש מקום גם לאורחים שלא לקחתם בחשבון ועלולים להצטרף ברגע האחרון. במקרה ולא יצטרפו אורחים שלא לקחתם בחשבון, יהיה מקום מרווח יותר לאלו המופיעים ברשימה. שימו לב שאוטובוס יכול להכיל עד 65 מקומות ומיניבוס או מונית גדולה עד 20 מקומות. אל תתמהמהו, שריינו מראש את ההסעה כדי שלא תאלצו להיוותר ללא פתרון וללא זמינות.

 

הסעות VIP לאורחים שלכם

אם אתם באמת רוצים לפנק את האורחים הגרים רחוק, תוכלו להזמין הסעה ברכב ממוזג, מרווח ומאובזר. המושבים מרופדים בטעם ובנוחות, החלונות כהים כך שאור השמש לא יסנוור אותם. ברכב נמצאת גם מערכת מולטימדיה מתקדמת לצפייה בסרטים או סתם לשמוע מוסיקה. והפינוק החשוב ביותר – מיני בר מפואר שיתדלק את האורחים שלכם בדרך לאירוע.

 

מה חשוב לבדוק בחברת הסעות לאירועים?

ראשית, יש לערוך סקר שוק ולקבל המלצות דרך הרשת או ממכרים על חברת ההסעות. מומלץ להשוות מחירים אך עדיף להיות מושפעים מהאיכות ולא רק מהמחיר. לאחר שבחרתם בחברה מקצועית ואמינה בדקו שיש לה ביטוח הסעות בשכר ולא רק ביטוח חובה ומקיף. בדקו שהחברה רשומה ומוסמכת לתת שירותי הסעה. הכל עבר בסדר? עכשיו הזמן לבדוק את זמינות החברה לתאריך בו אתם מעוניינים. קבעו את לוח הזמנים, נקודת האיסוף וההורדה בצורה מפורטת. חשוב גם לדעת אם לחברה יש רכבים חילופיים למקרה של תקלה ואם הנהגים בעלי רישיונות נהיגה לרכב מהסוג שבחרתם.

הסעות לאירועים בפתח תקווה

בטיחות זה הכי חשוב

מכיוון שהאורחים שלכם יחזרו מהאירוע מאוחר בלילה שתויים ועייפים, חשוב מאוד שהנסיעה תהיה בטוחה. נהג מנוסה ומיומן יהיה אחראי להחזיר אותם הביתה ללא דאגות.

חברת הסעות לנתב"ג לאירועים לעובדים מיניבוס אוטובוס ילדים מאורגנות
טארפיק חברת הסעות
רוצה לקבל הצעה להסעה מחברת טראפיק?

השאר/י שם וטלפון ונחזור אליך עם הצעת מחיר מותאמת עבורך

דילוג לתוכן