הסעות באור יהודה

אם אתם זקוקים לשירותי הסעות מונית גדולה באור יהודה, חשוב שבשלב הראשון תבינו את מלוא הדרישות שלכם מהשירות:

  • כמות הנוסעים עבורה שירותי ההסעות מיועדים, היעד אליו אתם מעוניינים להגיע.
  • האם אתם מעוניינים גם בשירותי הסעה בחזרה.
  • אמצעי התשלום אשר יהיה עבורכם כנוח ביותר עבור המטרה (מזומן או אשראי)

ולמעשה, כל צורך או דרישה אחרת שיש לכם מאותם שירותי הסעות במונית גדולה באור יהודה. כמובן, שבכדי ליהנות ממענה איכותי על כל הדרישות שלכם מאותם שירותי ההסעות במוניות גדולות, חשוב לבחור את חברת המוניות בקפידה ולוודא שיש ברשותה את כל האמצעים והכלים להענקת השירותים המבוקשים.

הסעות לחמת גדר

זקוקים לשירות הסעות במונית גדולה באור יהודה והסביבה?

לא משנה מה גודל הקבוצה ואם אתם זקוקים לשירותי הסעות בתוך אור יהודה או ליעדים מרוחקים יותר, אתם נמצאים בכתובת הנכונה. מוזמנים ליצור קשר 24 שעות ביממה ובתוך זמן קצר, תוכלו ליהנות משירותי הסעה איכותיים ובטיחותיים לכל יעד אליו אתם מעוניינים להגיע.

תושבי אור יהודה והסביבה, ברשותנו צי של מוניות גדולות מאובזרות מפוארות המתאימות לכל סוג נסיעה שתבחרו. אם אתם מחפשים מונית גדולה באור יהודה, הסעה במיניבוס מרחובות לכל מקום בארץ, אתם מוזמנים ליצור אתנו קשר.

קצת על אור יהודה, תושבים וערים שגובלות לה

התושבים הראשונים של אור יהודה הגיעו אליה שנה אחרי מלחמת יום העצמאות, בשנת 1949, רובם היו יוצאי טורקיה ולוב, אשר בחרו להתיישב בחורבות הכפרים הערבים, אשר שכנו שם טרום המלחמה. העולים עבדו קשה בכדי לשקם את הכפרים ולטפח אותם. מאוחר יותר, בין השנים 1950 ל-1953, הצטרפו עולים מעירק אשר שוכנו במעברות באזור.

בשנת 1955 הוכרזה אור יהודה כישוב קבע ובמקביל להכרזה החלו לנקוט בפעולות על מנת לפרק את המעברות ולבנות במקום בתי מגורים. אור יהודה הוכרזה כעיר בשנת 1988, באותה התקופה, עמד בראשותה עו"ד יצחק בוכובזה, אשר פעל רבות על מנת לפתח את העיר ואף הקים בעיר שכונה חדשה וגדולה "נווה סביון".

אור יהודה, ממוקמת סמוך לנמל התעופה בן גוריון, יהוד מונסון שוכנת ממזרח לה, כביש 4 נמצא במערב, צומת סביון בצפון ובדרומה ממוקמים שטחים פתוחים. סמל של העיר מורכב מרבע גלגל שיניים (אחד מענפי התעשייה של העיר), בתי מגורים (מסמל את הבתים והתושבים בעיר) ועץ (בשטח של אור יהודה יש לא מעט פארקים).

חברת טראפיק מספקת שירותי הסעות במיניבוס או במונית גדולה מאזור לכל מקום בארץ.
להמשך קריאה בנושא:

צריכים הסעה? חייגו אלינו כעת 073-3911290

  • האיכות
  • השירות
  • המחיר
רוצה לקבל הצעה להסעה מחברת טראפיק?

השאר/י שם וטלפון ונחזור אליך עם הצעת מחיר מותאמת עבורך