שירותי הסעות בהרצליה

התניידות ממקום למקום הוא עניין יום יומי שרובינו לוקחים כמובן מאליו. חלקנו מתניידים בעזרת תחבורה ציבורית, אך רובנו הגדול מחזיקים כלי רכב פרטי שבעזרתו אנו מתניידים בקלות ממקום למקום. אם כך לשם מה אנחנו צריכים שירותי הסעות?

בעל עסק?

בעלי מפעלים ובתי עסק בכלל תלויים במצבת כוח אדם שתבצע את כל הפעולות על מנת לתמוך בעסק. נגיד ואני בעל עסק הממוקם באיזור התעשייה של הרצליה, אני מעסיק עובדים מקומיים. על מנת לשמור על תפוקה טובה כדאי לי להבטיח את הגעתם בזמן. לעיתים שירותי ההסעה נתפסים בעיני עובדים כהטבה לכן שימוש בשירות הסעות יכול למשוך אליי עובדים טובים פוטנציאלים.

מזל טוב סבתא!

משפחות נוטות לרוב להתגורר בקרבת קרוביהם. חגיגות כמו יום הולדת 90 לסבתא הופכות להיות הפקה בקנה מידה גדול. בכמה רכבים ניסע? מי נוהג? מי נהג תורן? וכו'. כדי להקל על הארגון ולחסוך כאב ראש משתלם להעזר בשירותי הסעה.

שוב פקקים באיילון – שירותי הסעות בהרצליה יפתור את הבעיה

גרים במרכז? אתם בטוח מכירים את הסיוט הזה שנקרא פקקים. אתם בטח אומרים לעצמכם: "לא נורא פקקים יש רכבות אוטובוסים. קטן עליי". בימים רגילים שאין בהם קורונה שמשביתה את מרבית התחבורה הציבורית (כולל רכבות). התחבורה הציבורית בישראל בקושי עובדת. כל מי שגר אפילו מעט זמן בישראל יודע שלוח זמנים ברכבת ישראל הוא בגדר שמועה ואינו קיים בכלל במערך האוטובוסים.
אם יש לכם קבוצה במקום אותו אתם מבקרים בדרך קבע (כמו עבודה או סתם מפגש חברתי קבוע) כדאי להתארגן על שירותי הסעה. יחסוך דלק עצבים וזמן לכולם.

שומרים על הסביבה

כולנו שמענו על ההתחממות הגלובלית. מגיל צעיר לימדו אותנו שמרבית זיהום האוויר העולמי נגרם כתוצאה מפליטת מזהמים של מכוניות. רובנו נוסעים לבד ברכב כדי להגיע לאותה נקודה (או קרובה אליה) שהשכן שלנו מגיע אליה. בניגוד לכך שימוש בהסעה או שירות הסעות ממספר נקודות איסוף חוסך בין 5 ל-20 מכונויות על הכביש.

שלום כיתה א'!

הילד עלה לכיתה א' מזל טוב! בית הספר בקצה השני של הרצליה? פחות טוב. השקט הנפשי של הורה הוא לדעת שהילד שלו בטוח מכל צרה. לעיתים בית ספר טוב לא ממוקם ליד מקום המגורים ולכן יש צורך להסיע את הילד ללימודים. רובנו עובדים בעבודה שלא מאפשרת לנו להגיע מאוחר ולכן קיים היגיון רב בשימוש בשירותי הסעה מאורגנים לבית הספר.

תחבורה ציבורית בשבת

בא לכם לארגן טיול בתל ארשף – אפולוניה בשבת? עד שהממשלה שלנו תחליט לקדם את העניין כנראה שיעבור הרבה זמן. לפחות עד אז תתנחמו בעובדה שאפשר להתארגן כמה חברים בשבת להשכיר שירותי הסעה ולהתפנק במסלול קצר ונחמד או לינת לילה באזור.

מאחרים לא בבית ספרי

כולנו מכירים את הלך הרוח הישראלי. "בסדר נאחר קצת זה לא נורא גם ככה כולם יאחרו" אירוע שהיה אמור להתחיל בשעה 10 לרוב מתחיל בשעה איחור במקרה הטוב. לרוב הסיבה היא לוגיסטיקה. איחור של אורחים, משתתפים, עובדים וכו'.
שימוש בשירותי הסעה מוריד את ההסתברות לאיחורים בלוח הזמנים. זאת מכיוון ששירותי ההסעה הם עסק. מטרתו של עסק זה היא להסיע כמה שיותר אנשים ביום. על כל דקת איחור הם מפסידים כסף. לכן ההסעה לא תחכה למאחר. ההבנה שההסעה לא מחכה לאף אחד גורמת לאנשים לאחר פחות.

חברת הסעות לנתב"ג לאירועים לעובדים מיניבוס אוטובוס ילדים מאורגנות
טארפיק חברת הסעות
רוצה לקבל הצעה להסעה מחברת טראפיק?

השאר/י שם וטלפון ונחזור אליך עם הצעת מחיר מותאמת עבורך

דילוג לתוכן