שירותי הסעות בראשון לציון

הסעות בראשון לציון מושלמות לציבור הגיל השלישי המעוניין לבלות בעיר, ולקייטנות ילדים הנוסעים ליום כייף לסופר לנד או לים. המאמר יפרט כיצד אפשר לנצל את שירותי ההסעות בעיר ולהתנייד ממקום למקום.

 

והדרת פני זקן

לקשישים הזקוקים לשירותי הסעות בראשון לציון צריך להצמיד צוות סבלני ומנומס שיודע לעבוד עם האוכלוסייה המבוגרת. בגיל זה צריך לקבל הסברים פשוטים ומפורטים, לוחות זמנים, פירוט נקודות האיסוף וההורדה, מיקומם ויחס אישי. שירותי הסעות מקצועיים ואיכותיים מעניקים שירותים לגיל השלישי ליעדים שונים בראשון לציון ומחוצה לה. קשישים הזקוקים להסעות למועדוניות, לקאנטרי, לים או למרכז העיר. קשישים הזקוקים להסעות לשדה התעופה ובחזרה, או ליום טיול מחוץ לעיר. לא משנה לאן ההסעות, השירות חייב להיות אדיב ומכבד.

 

שירותי הסעות בראשון לציון כדי למנוע נפילות ותאונות

בגיל השלישי רבים מהקשישים נוטים לנפילות או מעורבים בתאונות דרכים בעת חציית כביש או נהיגה ברכב פרטי. אין הגבלה על גיל הנהיגה וכל עוד הם עוברים את הבדיקות של משרד הרישוי והתחבורה הם יכולים לנהוג. דבר זה מסכן אותם ואת הנהגים האחרים מכיוון שהאינסטינקטים שלהם איטיים יותר. היכולת התפקודית שלהם פוחתת עם השנים, היציבות שלהם מתרועעת ולכן הם מועדים יותר לתאונות. לפיכך, שירותי הסעות במרכז לאוכלוסייה זו הם חשובים ביותר ויכולים למנוע אסונות.

 

המומחיות היא שלנו

כדי לעבוד עם הגיל השלישי צריך צוות מקצועי המתורגל במתן שירות לגיל השלישי. שירות ההסעות מומחים להתנהלות מול אוכלוסייה זו. מרגע ההזמנה ועד לסיום השירות מובטח יחס אישי וחם. שירות ההסעות יאסוף את הקבוצה מנקודת האיסוף וידאג לרכב מרווח בהתאם למספר האנשים. הרכב ממוזג בקיץ ומחומם בחורף. הורדת המדרגה לגובה המדרכה תאפשר עלייה בטוחה לרכב. במהלך הנסיעה הנהג ייסע באיטיות ויהיה קשוב לשאלות הנוסעים. בעת ההגעה ליעד הנוסעים ירדו עד כמה שאפשר להיכנס עם הרכב והכי קרוב ליעד, ובשעת האיסוף בחזרה יתנהלו באותה צורה. החברה מתחייבת ליחס אישי, אדיבות וסבלנות רבה.

 

גם לילדים צריך סבלנות

שירותי ההסעות יתייחסו באופן דומה גם לקייטנות ילדים. ידוע שבקיץ קייטנות רבות שוכרות שירותי הסעות כדי להביא את הילדים ליום כייף בסופר לנד. גם אם הנסיעה קצרה, היא חייבת להיות בטיחותית. הילדים יחגרו חגורות בטיחות ויגיעו ישירות ממקום הקייטנה לנקודת ההורדה. באוטובוס מרווח וממוזג ובנהיגה איטית וזהירה יגיעו הילדים ליעדם בשלום. גם משפחות מורחבות המעוניינות לנסוע לים או להופעה בפארק ראשון לציון יוכלו ליהנות משירותי ההסעות ולתאם עם החברה את שעת האיסוף ושעת החזרה. המשפחות לא יצטרכו להתעסק עם חיפוש חנייה ולא יאלצו לעמוד בפקקים. הנהג המקצועי יעקוף את הפקקים לפי הוראות ה- ג'י פי אס, ויביא אותם עד לנקודה הקרובה ביותר.

כיצד תתכננו את הנסיעה שלכם?

לפני שאתם מזמינים שירותי הסעות, חשוב שתדעו את מספר הנוסעים כדי להתאים את סוג הרכב הנכון. שנית, בדקו נקודות איסוף שונות באזור המגורים של הנוסעים והחליטו האם תהיה נקודת איסוף אחת או כמה נקודות. היו מדויקים לגבי כתובת היעד או לגבי מספר יעדים אם מדובר בטיול. קבעו לוחות זמנים מפורטים ובדקו אם תזדקקו לשירותי הסעה קבועים או מזדמנים. בנוסף, חשוב לדעת מה מטרת הנסיעה ובאיזו אוכלוסייה מדובר, על מנת לקבל את פניהם. האם מדובר בתיירים, מבוגרים, ילדים, משפחות וכן הלאה. וכמובן אם יש לכם דרישות ספציפיות, ציינו זאת בהזמנה. כך תקבלו את כל הדרוש לצרכים שלכם ושל הלקוחות. מומלץ להזמין שירותי הסעות מראש במיוחד בחודשי הקיץ, על מנת שהם יהיו זמינים.

חברת הסעות לנתב"ג לאירועים לעובדים מיניבוס אוטובוס ילדים מאורגנות
טארפיק חברת הסעות
רוצה לקבל הצעה להסעה מחברת טראפיק?

השאר/י שם וטלפון ונחזור אליך עם הצעת מחיר מותאמת עבורך

דילוג לתוכן