הסעות ילדים בחולון

הסעות ילדים בחולון מניידות קייטנות וגופים פרטיים בעיקר לימית 2000 ולמוזיאון הילדים בחולון. כשמדובר בילדים, הנסיעה חייבת להיות איטית ובטוחה. המאמר יפרט כל מה שצריך לדעת על הסעות ילדים בחולון ובכלל.

הסמכה של נהגים

הסעות ילדים הן הסעות מיוחדות שלא כל נהג מורשה לעשות. הנהגים חייבים להיות בעלי רישיונות בהם כתוב כי הם רשאים להסיע ילדים. ברישיון כתוב גם כמה ילדים יכולים להיות בקבוצה אותה הנהג מסיע. כלומר, נהג המורשה להסיע 20 ילדים, לא יוכל להסיע יותר מזה. לפיכך, ישנה חשיבות רבה לבדיקת ההסמכה של חברת ההסעות ורישיונות הנהגים.

בטיחות הילדים חשובה יותר מהכול

במסגרת הסעות ילדים בחולון מקפידים מאוד על בטיחות הילדים. זה מתחיל מהרגע שהם עולים לאוטובוס בצורה מסודרת, יושבים חגורים בכיסאות מבלי לקום במהלך הנסיעה ויורדים מבלי לדחוף, לאט ובבטחה. במשך הנסיעה הנהג מקפיד על הכללים ונוהג במהירות המותרת.

האוטובוס אוסף את הילדים מנקודת האיסוף ומוריד אותם בימית 2000 או במוזיאון הילדים, מבלי שיצטרכו לחצות כביש ולהסתכן. ההסעות מתואמות עם מארגני הקייטנות או בתי הספר והם בוחרים את הטובים ביותר למשימה. גם אם קבוצה קטנה של ילדים נוסעת במיניבוס, כל החוקים חלים גם עליה.

סריקת האוטובוס

לפני הנסיעה ובסיומה הנהג חייב לעשות סריקה באוטובוס. ברור שהוא ניקה את האוטובוס עוד בערב שלפני והאוטובוס נקי ומצוחצח. הסריקה מתבצעת מבחינה בטיחותית. הנהג חייב להקפיד ולוודא טרם הגעתו שכל חגורות הבטיחות תקינות. אם לאו חובה להחליף אוטובוס.

במהלך העצירות ובסוף הנסיעה הנהג סורק את האוטובוס על מנת לראות שלא נותרו ילדים שנרדמו או נשכחו. כולנו שמענו על מקרים בהם שכחו ילדים ברכב הפרטי או בהסעה. לכן חובה להקפיד על כך ולא מספיק שרק המדריכים יבדקו. הסריקה בסוף הנסיעה נעשית גם כדי למצוא חפצים שנשכחו באוטובוס ולהשיבם למארגני הנסיעה.

מה עושים בנסיעות ארוכות?

כשנוסעים מחוץ לעיר לטיול עם ילדים, ידוע כי לילדים אין אורך רוח והאוטובוס יצטרך לעצור להפסקה או שתיים בהתאם למרחק. חשוב להיות קשוב לילדים ולעצור להפסקת התרעננות ובמקרי חירום. לדוגמה: ילד רגיש שיש לו בחילה בנסיעה וחייב להקיא.

נסיעות ארוכות מחייבות פעילות. מתחילים את הבוקר בשירה, חידות ובדיחות. אך גם המדריכים מתעייפים ולכן חשוב שבאוטובוס יהיו 2 טלוויזיות ומערכת וידאו ושמע. טלוויזיה אחת תהיה ליושבים מקדימה והשנייה ליושבים מאחור. הילדים יוכלו לצפות בסרט או לשמוע מוסיקה, כך שהנסיעה תחלוף מהר.

המדריכים צריכים לבדוק עם הנהג איזו סוג של מערכת יש לו ולהביא את האמצעים המתאימים. באוטובוסים חדשים יש את כל האמצעים הטכנולוגיים הדרושים כולל מיקרופון, מערכות אודיו ווידאו, טלוויזיות, וילונות לצל ומזגן. כשהנסיעה עוברת בנעימים, לילדים תהיה חוויה אחרת מהטיול שחיכו לו כל כך.

מדוע חשוב להזמין הסעות ילדים בחולון?

להסעות ילדים בחולון יש זמינות גבוהה. האוטובוסים של חברות ההסעות נוחים וממוזגים, דגמים חדשים ונהגים מעולים המורשים להסיע קבוצות של ילדים.

הנהגים עוברים מספר קורסי ריענון בשנה והאוטובוסים מתוחזקים כמו שצריך. מלבד זאת, הנהגים מוכשרים ומכירים כל פינה ואתר בארץ. לעיתים הם משתמשים בווייז כדי לא להיקלע לפקקים, אך זו הסיבה היחידה. ההסעות בטוחות לילדים, הנהגים מנוסים והעלות אינה יקרה.

אין צורך להשתמש בהורים כמסיעים ולטרטר אותם בזמן העבודה. לאוטובוס יש ביטוח מקיף שאין צורך להשתמש בו בשל הנסיעה הבטוחה. ההורים יכולים להיות רגועים ולהסיר דאגות מליבם. בכל זאת, תמיד כדאי לצרף מדריך או הורה מלווה לנסיעה.

חברת הסעות לנתב"ג לאירועים לעובדים מיניבוס אוטובוס ילדים מאורגנות
טארפיק חברת הסעות
iw עִבְרִית
X
רוצה לקבל הצעה להסעה מחברת טראפיק?

השאר/י שם וטלפון ונחזור אליך עם הצעת מחיר מותאמת עבורך

דילוג לתוכן